Głośne trybuny na meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa

23 kwiecień 2018 03:16:24 Gazeta Krakowska - Strona główna

Zawsze gdy Wisła Kraków gra z Legią Warszawa, kibice dopisują. W niedzielne popołudnie nie było inaczej. Na stadionie przy ul. Reymonta zjawiły się prawdziwe tłumy, by oglądać klasyk polskiej ekstraklasy. Łącznie na stadionie zasiadło 23 516 osób. Zobaczcie jak kibicowano.

Vice Sport Time23 kwiecień 2018 03:16:24

Ads

Mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Biała Gwiazda utrudni gościom zadanie?

22 kwiecień 2018 21:16:09 Gazeta Krakowska - Strona główna

Mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa ONLINE. Przy ul. Reymonta nikt nie kryje, że chcieliby powtórzyć takie spotkanie, jakie obie drużyny rozegrały kilka tygodni temu w Warszawie, gdzie krakowianie byli zdecydowanie lepszym zespołem i pewnie wygrali 2:0. Goście potrzebują wygrać, ponieważ ich bezpośredni rywale o mistrzostwo zdobyli pełną pulę punktów. Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa? Transmisja w telewizji i stream online.

Vice Sport Time22 kwiecień 2018 21:16:09

Wisła Kraków z problemami przed meczem z Legią Warszawa, ale również z chęcią ponownego zwycięstwa

22 kwiecień 2018 15:15:51 Gazeta Krakowska - Strona główna

Piłkarze Wisły Kraków przygotowują się do niedzielnego meczu z Legią Warszawa. Przy ul. Reymonta nikt nie kryje, że chcieliby powtórzyć takie spotkanie, jakie obie drużyny rozegrały kilka tygodni temu w Warszawie, gdzie krakowianie byli zdecydowanie lepszym zespołem i pewnie wygrali 2:0.

Vice Sport Time22 kwiecień 2018 15:15:51

Wisła Kraków czeka już blisko pięć lat na wygraną z Legią Warszawa przy Reymonta

20 kwiecień 2018 03:13:19 Gazeta Krakowska - Strona główna

Było październikowe, niedzielne popołudnie w 2013 roku, gdy przy blisko 33 tysiącach widzów Wisła Kraków podejmowała Legię Warszawa. W 82. min błąd popełnił Michał Żyro, „Biała Gwiazda” przejęła piłkę, a po chwili Paweł Brożek pokonał pewnym strzałem Wojciecha Skabę. Krakowianie wygrali 1:0 i kto mógł wtedy przypuszczać, że na dobre kilka lat będzie to ostatnie zwycięstwo Wisły z Legią przy ul. Reymonta. Być może w niedzielę podopieczni Joana Carrillo przerwą tę fatalną serię, tak jak przerwali ją kilka tygodni temu przy ul. Łazienkowskiej, wygrywając z Legią na jej terenie po blisko ośmiu latach przerwy. Zanim to jednak nastąpi, przypomnijmy sobie jak Wisła próbowała ograć Legię na swoim terenie w ostatnich latach, co jej się nie udało, mimo iż kilka razy było bardzo blisko.

Vice null Time20 kwiecień 2018 03:13:19

Legia Warszawa - Górnik Zabrze w Pucharze Polski 2:1 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK ZDJĘCIA Górnik przegrywa w doliczonym czasie gry

19 kwiecień 2018 03:13:34 Dziennik Zachodni - Strona główna

Legia Warszawa - Górnik Zabrze TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK W środę, 18 kwietnia, o godzinie 20.30 w Warszawie rozpoczął się mecz rewanżowy półfinału Pucharu Polski pomiędzy Legią a Górnikiem Zabrze. Legia pokonała Górnika w ostatniej minucie doliczonego czasu gry meczu.

Vice Sport Time19 kwiecień 2018 03:13:34

Puchar Polski: Legia Warszawa - Górnik Zabrze: Zobacz jak kibicowała Torcida ZDJĘCIA KIBICÓW

19 kwiecień 2018 03:13:33 Dziennik Zachodni - Strona główna

Legia - Górnik ZDJĘCIA KIBICÓW! Ponad trzystu kibiców Górnika Zabrze pojawiło się na stadionie Legii Warszawa, by wspierać swój zespół w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Polski. Zobaczcie jak kibicowano na Łazienkowskiej!

Vice Sport Time19 kwiecień 2018 03:13:33

Puchar Polski: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1. Ależ dramat Górnika... WYNIK, RELACJA, ZDJĘCIA

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1! Gol w 97 minucie przesądził o awansie Legii Warszawa do finału Pucharu Polski. Górnik Zabrze zagrał w stolicy świetny mecz, ale czerwona kartka dla bramkarza Tomasza Loski, a potem fatalny błąd obrońców w murze przy rzucie wolnym, wyrwały mu spotkanie na Łazienkowskiej spod kontroli.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze w Pucharze Polski 0:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK ZDJĘCIA Górnik ma plan i wiarę

18 kwiecień 2018 21:13:10 Dziennik Zachodni - Strona główna

Legia Warszawa - Górnik Zabrze TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK W środę, 18 kwietnia, o godzinie 20.30 w Warszawie rozpocznie się mecz rewanżowy półfinału Pucharu Polski pomiędzy Legią a Górnikiem Zabrze. W pierwszym spotkaniu na Roosevelta padł remis 1:1.

Vice Sport Time18 kwiecień 2018 21:13:10

Wisła Kraków wbija szpilkę Legii Warszawa przed niedzielnym meczem obu drużyn

18 kwiecień 2018 21:11:34 Gazeta Krakowska - Strona główna

Wisła Kraków promuje niedzielny mecz z Legią Warszawa. Klub z ul. Reymonta przygotował z tej okazji również specjalną animację, w której wbija szpilkę legionistom.

Vice Sport Time18 kwiecień 2018 21:11:34

Nowy stadion GKS Katowice: Do konkursu zgłosili się projektanci PGE Stadionu Narodowego, Legii Warszawa, stadionu we Wrocławiu

05 kwiecień 2018 20:54:52 Dziennik Zachodni - Strona główna

Wśród 20 podmiotów chcących przystąpić do stworzenia koncepcji stadionu miejskiego w Katowicach są m.in. firmy, które projektowały Stadion Narodowy w Warszawie, stadion Legii Warszawa, Stadion Miejski we Wrocławiu. Stadion dla GKS Katowice wraz z całym kompleksem sportowym powstanie u zbiegu ul. Dobrego Urobku i Bocheńskiego. Termin oddania stadionu do użytku to pierwszy kwartał 2021 roku.